Warning: Declaration of searchBlogForm::widget() should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /data/2/a/2a4140ad-7f13-4084-8f79-fc37fd2e2c9a/mediagrape.sk/sub/adda_old/wp-content/themes/visibility/functions.php on line 126
Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím | ADDA
Hore

Naše služby

Domov - Naše služby - Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím

Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím


Máte v tíme schopných a skvelých ľudí, ale nie vždy je  spolupráca v tíme ideálna? Súčasne chcete s týmto tímom úspešne čeliť novým výzvam a  zažívať radosť zo spolupráce a vzájomného inšpirovania? Ak tento popis zodpovedá vašej situácii, chceme sa uchádzať o vašu pozornosť.

Práve pre vás sme, spolu s úspešným koučom a človekom s tvorivým prístupom k rozvoju ľudí Jánom Dubničkom pripravili špecializovaný rozvojový program Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím. Jedným z najúčinnejších nástrojov na budovanie a rozvoj tímov je tímové koučovanie. Schopnosť manažéra porozumieť „psychike“ tímu a zručnosť tímového koučingu, môže priniesť presne ten želateľný rozdiel, ktorý robí z dobrého tímu výnimočný.  Z kurzu budete odchádzať nielen s osvojenou spôsobilosťou tímového koučovania, ale aj s vášňou pre skutočné líderstvo a  posilnenou dôverou, že kvalitná tímová spolupráca znásobuje potenciál jednotlivcov.


ČO PRINÁŠA KOUČOVANIE TÍMU?
 

Tímové koučovanie umožňuje a akceleruje zrelé fungovanie tímu a pomáha ľuďom v tíme využiť ich jedinečné kvality. Tímové koučovanie poskytuje tímu príležitosti sa zastaviť v behu za cieľmi a výsledkami. Umožňuje tímu nastaviť si vlastné témyhľadať riešenia vo vlastných zdrojoch a tvoriť riešenia, ktoré sú priamo napasované na realitu tímu. Ľudia samostatne premýšľajú, ako dosiahnuť ciele, čo im v tom pomôže a čo pre to môžu urobiť. Sú odhodlaní preberať zodpovednosť za svoje konanie a sú schopní o tom hovoriť s ostatnými. Cieľom tímového koučingu je zvýšiť efektivitu spolupráce a prehĺbenie pracovných vzťahov. Jedna z podmienok tímového koučovania, je vysoká miera otvorenosti komunikácie v tíme a zároveň motivácia členov tímu spolupracovať.


AKO BUDE KURZ PREBIEHAŤ?

Osvedčené postupy tímového koučingu sme obohatili vlastnými skúsenosťami s rozvojom reálnych tímov a vytvorili originálny model eM-eR of GROW.
Účastníci budú mať možnosť  zažívať a uvedomiť si prejavy skupinovej dynamiky a učiť sa, ako ich zručnosťami facilitácie a koučingu môžu vedome usmerňovať. Program kladie dôraz na učenie sa prostredníctvom zážitku a všetci účastníci sa ocitnú v roli členov tímu aj v roli kouča – facilitátora. Nedokonalosti a chyby sú vítané, lebo bez nich nemôže nikto napredovať.
Po dvoch dňoch intenzívneho osvojovania nových zručností, bude nasledovať fáza testovania a zbierania skúseností v realite. Poslednou fázou programu je follow up, v ktorom “naostríme pílu“.


PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Pre manažérov, ktorí:

 • veria v potenciál tímovej práce,
 • majú ambíciu rozvíjať svoj líderský potenciál a
 • majú základné zručnosti individuálneho koučingu


VEDENIE KURZU:

Lektori (kouči):
PhDr. Dáša Spillerová, PCC, ECPC
Mgr. Ján Dubnička, PCC (ICF)

 

CENA KURZU ZAHŔŇA:

 • 2 dní intenzívneho tréningu + 1 deň follow-up
 • vedenie 2 špičkovými koučmi
 • stravu a občerstvenie počas celého tréningu
 • tréningové pomôcky a materiály


TERMÍNY

 Najbližšie termíny
 10. – 11. 5. 2018 (kurz) & 15.6.2018 (follow-up)

 

 • Cena kurzu za osobu je 640 EUR bez DPH.
 • Pri viacerých účastníkoch vieme ponúknuť množstevné zľavy (viac na info@adda.sk).
 • Viaceré zľavy nie je možné kombinovať.
 • Kurz sa otvára podľa záujmu; vyhradzujeme si právo výcvik neotvoriť, resp. presunúť jeho začiatok na neskorší termín, z dôvodu nedostatočnej účasti, ktorá nedokáže zabezpečiť dostatočný priestor pre prácu účastníkov v skupinách.

 

Ak máte nejakú otázku ohľadom kurzu napíšte nám.

Máte otázky ohľadom služieb?

V sekcií FAQ nájdete otázky, ktoré zaujímajú našich klientov.
Prejsť do FAQ

Máte záujem o službu?

Vyplňte krátky formulár a vyžiadajte si tak cenovú ponuku Mám záujem

Prihláste sa

Záväzná prihláška na kurz

  Kontaktné údaje

  Fakturačné údaje